Vanaf komende donderdag 10 juni starten we de clubavond weer op. We kunnen weer terecht in cafĂ© Keulen en beginnen om 18:30  met de jeugd  (tot 19:45)  en vanaf 20:00  uur kunnen we tot 21:45 schaken met de senioren. Om 22:00 sluit de zaal. 

  • Er zijn wel enkele regels waar we ons aan moeten houden: Tijdens de les cq partij hoeven er geen mondkapjes gedragen worden, bij verplaatsing wel. Er zijn geen toeschouwers toegestaan. Iedereen moet de aanwezigheidslijst invullen. Geen fysiek contact. Bij de senioren geldt een nieuwe regel: 2 consumpties per persoon zijn verplicht. 

Er is een mailing rond gestuurd, maar mocht je niets ontvangen hebben mail dan even naar de secretaris van de club.

We hopen de clubleden vanaf komende donderdag weer te ontmoeten. Hopelijk als alles goed gaat kunnen we vanaf september de clubavond weer zijn normale invulling geven. 

Henk Gommer 

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com