Door de coronaperikelen was het ons lang onduidelijk of en hoe we het nieuwe schaakseizoen zouden kunnen beginnen. Ook liep daar de zomervakantie nog eens doorheen, maar komende donderdag 27 augustus willen we toch een start maken en willen we bij deze u hiervoor uitnodigen. Zie ook de rondgestuurde mailing. 

Het idee is 20:00 uur te beginnen maar dan wel eerst met een half uurtje toelichting, inventarisatie en bespreking rond het schaken. Denk hierbij aan de interne en externe competities en de persoonlijke insteek hierbij.

Vanaf ongeveer 20:30 willen we starten met 1 of meer onderlinge schaakpartijen volgens het format zoals door de schaakbond is aangedragen.  Luc en Guus zullen hierbij als corona-verantwoordelijken optreden.

Als bestuur zullen we daarna de avond evalueren en bepalen wat de vervolgstappen gaan worden voor de invulling van de diverse competities het komend seizoen.

Vooraf alvast enkele belangrijke aandachtspunten:

  • Bij corona-achtige klachten thuisblijven
  • Aanwezigheidsregistratie
  • Dubbele tafels tbv 1,5 afstand onderling
  • Schoonmaken stukken en klokken voor en na de partij(en)
  • Vaste zitplekken voor spelers
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com