Beste clubleden, 

Zoals gemeld in een vorig bericht over de AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming) op de website wordt iedereen die al lid was van SV Voerendaal verzocht om aan te geven of hij/zij toestemming geeft voor registratie van persoonsgegevens en voor het beschikbaar stellen van beeldmateriaal. Dit verzoek is ook via de mail naar alle leden verstuurd. Van niet iedereen is reactie ontvangen. Op de ALV van 25 oktober hebben we besloten om iedereen die niet gereageerd heeft alsnog een mail te sturen met het eerder gevraagde verzoek. Mocht er dan nog geen reactie komen (termijn voorlopig gesteld op 2 weken) dan wordt ervan uit gegaan dat het betreffende clublid geen bezwaar maakt tegen verwerking van haar persoonsgegevens en geen bezwaar heeft tegen het gebruik van beeldmateriaal waarop hij/zij staat. Dit wordt dan als zodanig vastgelegd in het centrale registratiesysteem van de schaakbond genaamd OLA (Online Leden Administratie). Informatie over de AVG van onze club kan ook op het privacystatement op deze website worden gevonden. 

Henk Gommer

Secretaris SV Voerendaal  

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com