Afgelopen vrijdag 8 mei werd het 3e kwalificatie toernooi gespeeld van het online NK viertallen t/m 12 jaar. In de 2e ronde kwamen onze jongens net een paar punten te kort om zich te plaatsen. Deze keer wisten ze voldoende punten te verzamelen en plaatsten ze zich voor de finale. Met 147 deelnemers in 34 teams was er weer een groot aantal deelnemers. Jelmar Klinkenberg wist te overtuigen met een gedeelde 1e plaats. Jelmar wist al zijn partijen te winnen. Ook Kirill Litvinenko deed goede zaken. Zijn 4 punten leverde hem een gedeelde 9e plek op. Flint Lieverse en Nikolai Litvinenko deden met elk 3 punten ook een flinke duit in het zakje! Alweer een mooie prestatie van onze schaakjeugd!

Klik hier voor de volledige uitslag

Klik hier voor een artikel op de LISB site

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com