Donderdagavond 27 juni was alweer de laatste schaakavond voor de jeugd van SV Voerendaal. Traditioneel worden op deze avond de prijzen uitgereikt van de laddercompetitie van het afgelopen jaar. Alvorens het seizoen af te sluiten met een paar ronden doorgeefschaak was er nog een officieel momentje met de uitreiking van de stappendiploma's aan de schakers die voor hun examen geslaagd zijn.

 


Ook dit jaar waren weer alle schakers die een examen hadden gemaakt geslaagd. Levi Kok en Laura Maessen slaagden voor hun examen opstapje 1. Jelmar Klinkenberg, Pieter Staal, Olaf de Koning en Flint Lieverse slaagden voor stap 3. Proficiat jongens en meisje! Op de foto staan alle geslaagden samen met hun jeugdleiders. (vlnr: Henk Gommer, Jos Dumont, Henk Temmink, Barry Braeken en Bert Smeets.)

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com