joomplu:137

Met 18 deelnemers was het Antoon Holla schaaktoernooi dat afgelopen zaterdag 5 november in Velden plaatsvond bijzonder zwak bezocht. De ongelukkige dag keuze (zaterdag) zal daar zeker bij mee gespeeld hebben.

In 2014 speelden hier echter nog 49 enthousiaste jeugd schakers. Ook op een zaterdag! Maar helaas is het aantal deelnemers aan de grand-prix toernooien al geruime tijd sterk aan het dalen. Een nieuwe impuls zal dan ook dringend nodig zijn. Probeer bijvoorbeeld maar eens op de LISB site actuele informatie te vinden over de Jeugd grand-Prix......... Die vind je er niet. Dat neemt echter niet weg de SV Voerendaal met 4 spelers aanwezig was. Justin van Wijk, Nadia DiVincenzo, Julian Scheenen en Ties Dumont hebben altijd wel zin een een potje schaak! De 3 heren wisten alle drie in de prijzen te vallen. Nadia greep met een 4e plaats in de C nèt naast de prijzen, maar als je kijkt naar haar tegenstanders in de (samengevoegde ACD) categorie, kun je niet anders dan concluderen dat ze met 3 uit 7 ondertussen haar "mannetje" staat tussen de heren. Justin haalde 3,5 punten uit 7. Goed voor een 2e plaats in de D categorie. Julian haalde 2 punten. In de F categorie was dat voldoende voor een 2e prijs. Daar was hij dan ook heel blij mee. Ties, tenslotte, verloor alleen nipt van de A speler Laurens Ekker. Daarmee haalde hij een verdiende 1e plaats in de C categorie. Alle uitslagen en tabellen vind je hier. En hier vind je nog wat foto's.

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com