joomplu:130

Met 5 spelers was SV Voerendaal weer sterk vertegenwoordigd op het 1e toernooi van de jeugd grand-prix van het seizoen. Met 36 inschrijvingen, waarvan een 10-tal uit Duitsland, viel het totaal aantal deelnemers echter behoorlijk tegen...

Het spelen van voorrondes en finale rondes was dan ook niet mogelijk. Opvallend om te zien dat de toernooien van de LISB verenigingen de laatste 2 jaar erg weinig deelnemers trekken. En de spelers van SV Voerendaal kunnen het weten. Zij zijn namelijk wèl altijd van de partij! Deze keer waren het Willem Gommer, Benjamin Kling, Thijs Schouteten, Justin van Wijk en Ties Dumont die de eer van SV Voerendaal kwamen verdedigen.

Onze spelers sleepten de volgende prijzen in de wacht:

  • Willem: 1e Plaats B jeugd
  • Ties: 1e Plaats C jeugd
  • Benjamin: 3e plaats C jeugd
  • Justin: 2e plaats D Jeugd

Voor Thijs was het een minder succesvol toernooi. In de D groep speelden, behalve Thijs, louter ervaren schakers die vaak al enkele stappen verder zijn. Toch wist Thijs nog 1 punt te bemachtigen. Als hij zich echter zo blijft inzetten zoals hij nu doet zullen dat er over een tijdje echt wel meer worden.

Wat ook telt is de groeps prestatie. Voor de 2e jaar op rij won SV Voerendaal de prijs voor de beste bezoekende club. Ook dit jaar namen we weer een extra grote beker mee naar huis. Nu moeten we daar alleen nog een plekje voor zien te vinden.....

Alle foto's van deze schaakdag vind je hier

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com