Jeugdspeler Willem Gommer (10) van SV Voerendaal speelde afgelopen zaterdag, 25 februari, mee met het jeugdschaaktoernooi bij Düren in Duitsland...

joomplu:2

Zoals vaker tijdens een toernooi, kon Willem ook deze keer na afloop van een partij een mooi mat laten zien. (zie afbeelding).

In de goed gevulde Ruhrtalhalle namen meer dan 250 kinderen en jeugdigen deel aan dit sterk bezette toernooi. De groep waar Willem in uitkwam, de D-groep (tot 12 jaar), had met 62 kinderen het grootste aantal spelers van alle leeftijdsgroepen.

joomplu:3

Opvallend was dat er behoorlijk veel meisjes meededen. Willem mocht maar liefst vijf van de negen ronden tegen een meisje spelen. (zie foto: alweer tegen een meisje!) Met een score van 4.5 punt uit 9 wist Willem zich prima te handhaven in het midden van een sterk deelnemersveld. Het Duits avontuur was geslaagd!

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com