Donderdag 3 december werd bij de jeugd een snelschaaktoernooi gespeeld over 5 rondes (5'pppp). Sinterklaas had vooraf al het nodige prijzengeld (chocolademunten met een doorsnee van 10 cm) en een zakje mondvoorraad voor bij de partijen geregeld. Na 5 rondes waren er toch enkele verrassende uitslagen te noteren:

 

Luca en Tom gingen er bij de jongste jeugd (JJ) vandoor met de prijzen op basis van punten met een correctie voor leeftijd. Ties Dumont verraste vriend en vijand door Benjamin Kling én Willem Gommer achter zich te laten bij de oudere jeugd (OJ). Sander Bachaus probeerde vanwege het interessante prijzengeld zich tussen de jeugd te wurmen. Op basis van zijn leeftijd werden al zijn partijen als verloren verklaard. Luc Goltstein kreeg daarom een extra prijs omdat hij boven een 1900+ speler was geeindigd. De einduitslag:

Ties Dumont (1e OJ): 4,5

Willem Gommer (2e OJ): 4

Luca Hounjet (1e JJ) Lars van Eert, Thies Verbraak, Benjamin Kling: 3

Tom Goltstein (1e JJ en omdat hij zo jong is + 1/2): 3

Nadia Divicenzo, Esther Divicenzo, Justin van Wijk: 2

Luc Goltstein: 1

Sander Bachaus: 0

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com