Afgelopen zaterdag 21 november vond in Eindhoven voor de 7e keer het "Open NK Rapid voor de jeugd" plaats. Als je de jeugdtoernooien in het Limburgse circuit gewend bent, mag je dit toernooi, met meer dan 250 schakers, gerust groot noemen. Als je eens wilt spelen tegen schakers uit alle windstreken van Nederland, is dit toernooi “the place to be”. En in ieder geval nog te doen qua afstand.

joomplu:109

Van SV Voerendaal speelden in 2014 3 spelers op dit toernooi, Quinn Caris, Benjamin Kling en Ties Dumont. Dit jaar was het alleen Ties (op de foto met gele strepen op de trui) die zich had ingeschreven voor een dagje uitdagend schaak. Wetende dat dit geen toernooi is om bekers te pakken, maar wel om een brok ervaring op te doen mag Ties met een score van 4 uit 7 zeer tevreden zijn. Als je daarbij bedenkt dat hij bij de partijen die hij verloor niet van het bord geveegd is, maar zelfs het gevoel had dat er meer in gezeten had…...…. Ties wil volgend jaar weer van de partij zijn in Eindhoven. Misschien dat er dan meer spelers van onze club een plekje vrij kunnen maken in hun agenda.

De volledige uitslagen zijn beschikbaar op de toernooi site (via "standen").

Meer foto's vind je hier

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com