Het kersverse team V5 speelde haar eerste wedstrijd voor de LISB en werd naar verwachting een kopje kleiner gemaakt. Leudal 2, dat bij gebrek aan voldoende spelers zich had ingeschreven voor de derde klasse, maakte korte metten met de tegenstander. Dat was qua rating ook geen verrassing. 

Toch was Leudal 2 lovend over de tegenstand die ze tegenover zich op het bord zagen. Jelmar en Jop Klinkenberg en Pieter Staal boden flink weerstand en werden echt niet zo maar weggespeeld. Qua uitslag heb je daar niet veel aan. Maar voor de toekomst lijkt er voor Jelmar, Jop en Pieter nog voldoende mogelijkheden om zich verder te ontwikkelen. En dat gaat zeker gebeuren.

voerendaal5 1

 

Uitslag: 

Voerendaal 5 - Leudal 2

Ronde:Ronde 1

Voerendaal 5

Leudal 2

  
Gommer , H. (Henk) 1376 Metsemakers , P.C. (Peter) 1866 z-w 0 - 1
Klinkenberg , J. (Jelmar) 0 Wismans , J.H.W. (Han) 1550 w-z 0 - 1
Staal , P.W. (Pieter) 0 Smeets , F. (Frits) 1402 z-w 0 - 1
Klinkenberg , J. (Jop) 0 Kusters , B. (Ben) 1133 w-z 0 - 1
Gemiddelde Rating:1376Gemiddelde Rating:1488 0-4
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com