Een volledig jeugdteam van SV Voerendaal trad zondag 4 februari aan voor de competitie tegen DJZ-4 dat net als V5 onderaan in de competitie stond. Na ruim 3 uur was de stand duidelijk: 2-4 in het voordeel van de Voerendalers. 

Ties Dumont won als eerste zijn partij. Een pionnetje werd al snel in het begin opgevreten. Daarna wist Ties zijn voordeel goed uit te buiten en de tegenstander gaf al snel op. 

Justin van Wijk had een gelukje op het eind. Zijn tegenstander overzag een mat in 1. Justin zag het wel: 0-2.

Dat was een mooi begin en de rest van de jeugd besloot tot 4 remises. Joep Didden wist een toren voorsprong helaas niet te verzilveren, z’n tegenstander verdedigde secuur. Willem  Gommer stond beter maar besloot het halfje te koesteren met name omdat Filip gewonnen stond en hij dacht dat Joep al had gewonnen. Filip had een stuk voorsprong maar kon met twee dames in het spel daar geen voordeel uit halen. Tot slot wist Nadia DiVincenzo een achterstand om te buigen in een dreigend eeuwig schaak of anders winnen op tijd. Haar tegenstandster was tevreden met een gelijk spel.

Uitslagen:

De Juiste -Z- 4 - Voerendaal 5

Ronde:Ronde 4

De Juiste -Z- 4

Voerendaal 5

 
Koehorst , A.M. (André) 1627 Gommer , W. (Willem) 1102 ½ - ½
Hendriks , M. (Michiel) 0 Maessen , F. (Filip) 1226 ½ - ½
Maijer , W.J.A. (Wiel) 1452 Dumont , T.C.W. (Ties) 1332 0 - 1
Daemen , J.P. (Jean-Paul) 0 Wijk van, J. (Justin) 0 0 - 1
Linschoten , A. (Astrid) 948 Divincenzo , N. (Nadia) 0 ½ - ½
Ackermans , E. (Evan) 0 Didden , J. (Joep) 0 ½ - ½
Gemiddelde Rating:1342Gemiddelde Rating:12202-4

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com