De jeugd van SV Voerendaal 5 speelde haar 1e competitiewedstrijd voor de LISB in klasse 2B tegen Eijsden. Met debutant Joep Didden op bord 6 werd al snel het eerste punt binnen gehaald. Weliswaar stond hij aanvankelijk en toren achter, maar met een mooie combinatie op de achterlijn keek de tegenstander ineens aan tegen een toren achterstand: 1-0.

Wat er daarna verder gebeurde geeft in ieder geval voldoende stof voor de komende lessen op donderdag: Nadia kwam al in de opening op achterstand en wist de partij nog wel te rekken, maar daar bleeft het ook bij: 1-1.

Justin had juist een sterke opening, maar vergat daar gebruik van te maken en was opeens een paard kwijt: 1-2.

Ties dacht een mooie combinatie te maken met kwaliteitswinst, de tegenstander pareerde en de verloren pion was voldoende voor de overwinning van de tegenstander: 1-3.

Filip verspeelde een pionnetje en dat was voor zijn tegenstander genoeg: 1-4..

Tot slot leek Willem nog een overwinning binnen te halen, maar zijn pion winst werd omgezet naar een kwaliteit achterstand tegen over een pion.  De stelling leek nog remise, maar 1 foute zet was voldoende voor de winst van de tegenstander: 1-5.

Uitslagen:

Voerendaal 5 Eijsden  
Gommer , W. (Willem) 1102 Broers , F. (Frans) 1685 0 - 1
Maessen , F. (Filip) 1226 Vroon , Z.A.E.P. (Zeger) 1628 0 - 1
Dumont , T.C.W. (Ties) 1332 Toma , R. (Rob) 1186 0 - 1
Wijk van, J. (Justin) 0 Bayens , E.J. (Ed) 1557 0 - 1
Divincenzo , N. (Nadia) 0 Ramaekers , N. (Nico) 1279 0 - 1
Didden , J. (Joep) 0 Konings , K. (Kevin) 0 1 - 0
Gemiddelde Rating: 610 Gemiddelde Rating: 1223 1-5
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com