De eerste ronde in de competitie van de LISB is voor het jeugdige vijfde team uiterst succesvol verlopen. Een eclatante 4-0 overwinning op DJC 5 verscheen binnen het uur op het bord. Nu moet wel gezegd worden dat dat het team met Willem Gommer, Benjamin Kling, Filip Maessen en Ties Dumont vooraf al duidelijk favoriet was, maar dat moet dan altijd nog wel bewezen worden. 

 

Willem speelde tegen Jolien Bruinen op bord 1. Omdat Jolien weigerde een stuk op te geven kwam ze mat te staan: 1-0 en dat na slechts 15 minuten. Benjamin hield het wat langer vol tegen Quirien Peeters op bord 2, maar na een matige ontwikkeling van zijn tegenstander besloot hij de vesting van zijn tegenstander binnen te vallen. Toen een stuk en een toren waren gevallen was het tijd voor mat: 2-0. Filip speelde tegen Tijs Bruinen op bord 3 een degelijke pot. Na het winnen van een stuk was het een kwestie van rustig uitspelen en de tegenstander geen kans geven: 3-0. Tot slot speelde Ties op bord 4 tegen Joao Eummelen. Hier kon de tegenstander slechts een mat voorkomen door een gepende dame op te geven tegen een stuk. Vervolgens was hierna de partij ook gespeeld en werd de eindstand bepaald op 4-0.

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com