Promotie naar een hogere klasse betekent in principe dat je kandidaat Kop-van-Jut bent. Dan heb je weinig of niets te verliezen en kun je lekker vrijuit spelen, wat vaak verrassend goede resultaten oplevert. De eerste ronde mochten we meteen aan de bak tegen Paul Keres 2, de nummer 2 van vorig jaar. Met een ratingverschil van gemiddeld 250 punten in ons nadeel was op voorhand elk halfje meegenomen. En daar kregen we er volkomen verdiend zelfs vijf van. Ondanks de duidelijke nederlaag mochten we tegen het sterkste team in deze klasse zonder meer tevreden zijn.

  Voerendaal 3 - Paul Keres 2 -
1. Jurgen Fuhs - Yme Jan Jellema ½ - ½
2. Yannick Dorr - Andries Mellema 0 - 1
3. Eric Jan Morren - Max Viergever ½ - ½
4. Roger Hünen - Anton Rosmuller ½ - ½
5. Guus van den Akker - Simon Kronemeijer 0 - 1
6. John Heuts - Paul van der Kooij ½ - ½
7. Floris Gordebeke - Frank Wilschut ½ - ½
8. Ilmar Woldring - Dies de Dreu 0 - 1
Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com