In de derde ronde van de KNSB-competitie heeft Voerendaal thuis met 3,5-6,5 verloren van landskampioen En Passant uit Bunschoten-Spakenburg. Om een idee van de sterkte van dit team te geven: landskampioen Dimitri Reinderman speelde op bord zes. Hij won. Voor de wedstrijd werden Daniel Hausrath, Thomas Trella en Christian Braun door wethouder Patrick Leunissen gehuldigd vanwege de door hen behaalde GM- of IM-titel. Zowel de gemeente Voerendaal als de schaakclub Voerendaal feliciteren deze spelers met hun mooie prestaties!

Gezien het klasseverschil was 3,5-6,5 de verwachtte uitslag; in de wedstrijd heeft Voerendaal op een enkel bord misschien een enkel kansje laten liggen, maar het was nooit in de buurt van een matchpunt. Daarnaast is het ook de klasse van de grootmeesters van En Passant dat zij hun mogelijkheden benutten, terwijl de meesters van Voerendaal dat niet doen.  Voor Voerendaal won Thomas Trella, terwijl Mihail Saltaev, Daniel Hausrath, Christian Seel, Tom Bus en Oscar Lemmers remise speelden. Door dit verlies zakt Voerendaal naar plaats acht, 1 plaats boven de degradatiezone. Het zou  mooi zijn als dat na de volgende ronde, uit tegen koploper LSG, nog steeds zo zou zijn. 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com