**14e SAMSAM**

 Jeugdschaak toernooi .

(Jeugd Grand-prix LISB)

uil

Zondag 26 januari
2020

Klik hier voor alle

informatie en om

je in te schrijven

Doe mee!

Stand Euregio-Cup en Euregio-League na 4e speeldag 12 januari 2020 (klik op de foto voor nog meer foto's)
Stand Euregio-Cup und Euregio-League nach dem 4. Spieltag 20. Januar 2020. (Klicken Sie auf das Foto für mehr Fotos)

 

 

Euregio-Cup

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Alexander Wieferink (AA)

5

5

3

3

 

 

 

16

2.

Sem Kok (V)

3

4

4

2

 

 

 

13

 

Luuk Gilissen (H)

 

4

 

 

 

13

4.

Nikolai Litvinenko (V)

4

3

2

 

 

 

12½

 

Annelie de Koning (M)

 

5

5

 

 

 

12½

6.

Artur Ismagulov (AA)

4

3

1

 

 

 

11½

7.

Jonas Hanke (ASV)

3

4

 

4

 

 

 

11

8.

Pranav Vikas Kshirsagar (OZP)

 

5

3

 

 

 

10½

9.

Matz Steeno (SL)

2

4

2

2

 

 

 

10

 

Matz Schijns (SL)

4

1

2

3

 

 

 

10

 

Luka Evans (M)

4

2

 

4

 

 

 

10

 

Avni Sharma (AA)

1

5

 

4

 

 

 

10

 

Xavi Ummels (M)

2

4

 

 

 

10

14.

Stijn Grol (M)

5

1

1

2

 

 

 

9

15.

Kirill Litvinenko (V)

4

3

½

1

 

 

 

 

Joep Rademakers (D)

 

2

2

 

 

 

 

Amélia Pribylla (SL)

2

2

2

 

 

 

18.

Andy Ismaiel (KS)

2

3

 

 

 

 

19.

Dino Stollenberg (Hz)

 

4

3

 

 

 

 

7

 

Parth Vikas Kshirsagar (OZP)

 

3

½

 

 

 

7

21.

Laszlo Grandia (M)

3

 

 

 

 

6

 

Levi Kok (V)

3

1

½

 

 

 

6

 

Aslan Vangaev (RE)

 

2

 

 

 

6

 

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

2

 

 

4

 

 

 

6

25.

Nanne Gardeneers (M)

1

 

3

 

 

 

26.

Robin Schmidt (Hz)

 

 

 

 

 

5

 

Erik Thoss (Hz)

 

 

5

 

 

 

 

5

 

Maxim Ismagulov (AA)

 

2

1

2

 

 

 

5

 

Kyan Hoogmartens (E)

 

 

 

5

 

 

 

5

 

Jelle Maas (BL)

 

 

 

5

 

 

 

5

 

Evi Grol (M)

 

 

 

5

 

 

 

5

32.

Ella Stollenberg (Hz)

 

 

 

 

 

 

33.

Yore Elen (Hd)

4

 

 

 

 

 

 

4

 

Launo Elen (Hd)

4

 

 

 

 

 

 

4

 

Halid Askhabov (RE)

 

4

 

 

 

 

 

4

 

Joeye Haesevoets (SL)

3

½

½

 

 

 

 

4

 

Marnix Piatkiewitz (OZP)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Maarten Streukens (D)

 

 

 

4

 

 

 

4

 

Lena Bobbaers (SL)

 

 

 

4

 

 

 

4

40.

Julius Spronck (H)

 

 

 

 

 

 

 

Janto Truyers (4P)

 

 

 

 

 

 

 

Bas van Bun (M)

 

 

2

 

 

 

43.

Ayendi Fiorazo (M)

3

 

 

 

 

 

 

3

 

Arne Janssen (E)

 

3

 

0

 

 

 

3

 

Ricardo Sultano (E)

 

 

 

3

 

 

 

3

 

Lenz Houben (CB)

 

 

 

3

 

 

 

3

 

Sep Meuris (BL)

 

 

 

3

 

 

 

3

48.

Hanne Haesevoets (SL)

1

 

 

 

 

 

 

Saikhan Ampoukaev (RE)

 

1

½

1

 

 

 

50.

Lenny Przybylek (AA)

 

 

2

 

 

 

 

2

 

Renze Lemmens (SL)

1

 

 

1

 

 

 

2

 

Julyon Thijs (BL)

 

 

 

2

 

 

 

2

 

Lars Jacob (M)

 

 

 

2

 

 

 

2

 

Mats Van Dooren (SL)

 

 

 

2

 

 

 

2

55.

Jasmijn Koelstra (KS)

 

 

 

 

 

 

56.

Finn Coumans (H)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Jakob Burghardt (AA)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Jens Noben (SL)

 

 

 

1

 

 

 

1

59.

Azer Polat (Hz)

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Tijn Hoogstede (M)

 

 

 

0

 

 

 

0

 

 

Euregio-Cup clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Maastricht

12½

10

10

9

6

47½

2.

Aufwärts Aachen

16

11½

10

5

2

44½

3.

Voerendaal

13

12½

6

 

40

4.

SLiM

10

10

4

4

36½

5.

Herzogenrath

7

5

5

0

21½

 

Op zijn Plaats

10½

7

4

 

 

21½

7.

Heerlen

13

1

 

 

17½

8.

Kings Chess Club Sittard

6

 

 

15

9.

Rochade Eupen

6

4

 

 

12½

 

DJC

4

 

 

 

12½

11.

ASV Aachen

11

 

 

 

 

11

 

Eisden

5

3

3

 

 

11

13.

Bernard Lievegoedschool Maastricht

5

3

2

 

 

10

14.

Heusden

4

4

 

 

 

8

15.

De Vier Pionnen

 

 

 

 

16.

Chess Bilzen

3

 

 

 

 

3

 

 

Euregio-League

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

1.

Ties Dumont (V)

5

5

4

 

 

 

17½

2.

Zen Hoang (AA)

3

3

2

4

 

 

 

12

3.

Giel Smael (D)

4

2

2

 

 

 

11½

4.

Simon Wörlen (AA)

3

2

3

 

 

 

10½

5.

Casper Hanssen (4P)

3

3

3

1

 

 

 

10

6.

Midhulan Aravindan (AA)

 

 

5

 

 

 

7.

Jelmar Klinkenberg (V)

 

4

3

2

 

 

 

9

 

Norris Tychon (KE)

 

3

 

 

 

9

 

Justin van Wijk (V)

 

3

3

3

 

 

 

9

10.

Olaf de Koning (V)

 

3

2

3

 

 

 

8

11.

Jan Klinkenberg (KE)

 

3

2

 

 

 

 

Matthias Heiligtag (AA)

 

 

4

 

 

 

13.

Seppe Van Achte (4P)

2

2

2

1

 

 

 

7

14.

Viktoriia Vdovychenko (4P)

2

1

1

2

 

 

 

6

15.

Thiebe Dieussaert (CB)

 

4

 

1

 

 

 

5

16.

Thibaut Hermans (CB)

2

1

 

 

 

 

17.

Bob Vonken (V)

4

 

 

 

 

 

 

4

 

Lucas Eussen (D)

2

2

 

 

 

 

 

4

 

Simon Bichmann (AA)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Bennit Frecker (AA)

 

 

 

4

 

 

 

4

21.

João Eummelen (D)

 

 

 

 

 

 

 

Valentijn van der Molen (OZP)

 

2

 

 

 

 

23.

Seppe Daniëls (CB)

3

 

 

 

 

 

 

3

 

Kevin Groß (AA)

 

 

 

3

 

 

 

3

25.

Oscar Kuipers (OZP)

 

 

 

 

 

 

26.

Yvar Musiek (4P)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Raphael Grandia (M)

2

0

0

 

 

 

 

2

 

Victor Kuipers (OZP)

 

2

 

 

 

 

 

2

 

Seppe Van Dooren (4P)

 

 

 

2

 

 

 

2

 

Loris Berendhuysen (D)

 

 

 

2

 

 

 

2

31.

Sam Brien (CB)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Jérome Keil (OZP)

 

1

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

Euregio-League clubklassement

speler 1

speler 2

speler 3

speler 4

speler 5

totaal

1.

Voerendaal

17½

9

9

8

4

47½

2.

Aufwärts Aachen

12

10½

4

43½

3.

De Vier Pionnen

10

7

6

2

2

27

4.

DJC

11½

4

2

 

21

5.

KSK Eynatten

9

 

 

 

16½

6.

Chess Bilzen

5

3

1

 

13½

7.

Op zijn Plaats

2

1

 

9

8.

Maastricht

2

 

 

 

 

2

 

Ga naar boven
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com